Jasełka i kiermasz Bożonarodzeniowy

Jolanta Hinca

W dniu 6 grudnia 2019 w Świetlicy wiejskiej w Skowarczu odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Do akcji przyłączyli się rodzice, uczniowie nauczyciele oraz radni naszej miejscowości. Obecnością na kiermaszu zaszczycił nas Wójt Gminy pan Maciej Urbanek oraz radni pan Sławomir Ziętek i pan Przemysław Jaskólski. Rodzice upiekli przepyszne ciasta i razem z dziećmi przygotowali pierniki na kiermasz. Nie zabrakło pysznego barszczu i smacznych pierogów. Można było kupić ręcznie robione , unikatowe ozdoby świąteczne oraz pachnące cynamonem i imbirem pierniczki. Całą uroczystość umilił koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu naszych uczniów oraz Jasełka przygotowane przez rodziców. Aktorzy mieli cudowne stroje , zachwycili publiczność swoim występem. Kiermasz upłynął w przedświątecznej i miłej atmosferze.
Ogromnie dziękujemy naszym rodzicom, za zaangażowanie w przygotowaniu tej uroczystości.🎄👼🎄
red. Katarzyna Mostowska

Może zainteresują Cię także ...