Gaduły na podium !!!

Jolanta Hinca

👉W minioną sobotę, 7 grudnia zespół taneczny GADUŁY ze Szkoły Podstawowej w Skowarczu, wziął udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach w tańcu nowoczesnym ROZTAŃCZONE ŻUŁAWY w Cedrach Wielkich. Dziewczynki tańczyły z wachlarzami do utworu F. Chopina ,,Mirage Amour”. Występ na tak dużej scenie, przed nieznaną publicznością był dla nich dużym wyzwaniem, tym bardziej że oceniane były przez profesjonalne jury. Jak przystało na konkurs ogólnopolski, nasze zawodniczki rywalizowały z zespołami z całej Polski. Warto jednak wspomnieć, że byliśmy jedynym szkolnym zespołem, biorącym udział w tych zawodach, a pozostali uczestnicy to tancerze z profesjonalnych szkół tańca. Jestem bardzo dumna z dziewczynek! Przed występem towarzyszył im ogromny stres, pomimo tego wyszły na scenę i stając na wysokości zadania przywiozły puchar do szkolnej gabloty! Otrzymały także medale i pamiątkowe dyplomy. Zdaje się jednak, że oprócz tego wróciły z fajnymi wspomnieniami. Był to dzień pełen emocji i nowych doświadczeń.
Niezbędna w tym dniu, była obecność rodziców oraz rodzeństwa. Udzielili oni dzieciom wsparcia, a także okazali się najlepszymi kibicami 🙂

red. Jolanta Hinca

Może zainteresują Cię także ...