Gadu艂y na podium !!!

Jolanta Hinca

馃憠W minion膮 sobot臋, 7 grudnia zesp贸艂 taneczny GADU艁Y ze Szko艂y Podstawowej w Skowarczu, wzi膮艂 udzia艂 w Og贸lnopolskich Mistrzostwach w ta艅cu nowoczesnym ROZTA艃CZONE 呕U艁AWY w Cedrach Wielkich. Dziewczynki ta艅czy艂y z wachlarzami do utworu F. Chopina ,,Mirage Amour”. Wyst臋p na tak du偶ej scenie, przed nieznan膮 publiczno艣ci膮 by艂 dla nich du偶ym wyzwaniem, tym bardziej 偶e oceniane by艂y przez profesjonalne jury. Jak przysta艂o na konkurs og贸lnopolski, nasze zawodniczki rywalizowa艂y z zespo艂ami z ca艂ej Polski. Warto jednak wspomnie膰, 偶e byli艣my jedynym szkolnym zespo艂em, bior膮cym udzia艂 w tych zawodach, a pozostali uczestnicy to tancerze z profesjonalnych szk贸艂 ta艅ca. Jestem bardzo dumna z dziewczynek! Przed wyst臋pem towarzyszy艂 im ogromny stres, pomimo tego wysz艂y na scen臋 i staj膮c na wysoko艣ci zadania przywioz艂y puchar do szkolnej gabloty! Otrzyma艂y tak偶e medale i pami膮tkowe dyplomy. Zdaje si臋 jednak, 偶e opr贸cz tego wr贸ci艂y z fajnymi wspomnieniami. By艂 to dzie艅 pe艂en emocji i nowych do艣wiadcze艅.
Niezb臋dna w tym dniu, by艂a obecno艣膰 rodzic贸w oraz rodze艅stwa. Udzielili oni dzieciom wsparcia, a tak偶e okazali si臋 najlepszymi kibicami 馃檪

red. Jolanta Hinca

Mo偶e zainteresuj膮 Ci臋 tak偶e ...