AKCJA „NIE JEST KOLOROWO” ZAKOŃCZONA.

Jolanta Hinca

,,Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkosć
twojej troski o drugiego człowieka”
Ks.M.Maliński
5 EDYCJA AKCJI „NIE JEST KOLOROWO” ZAKOŃCZONA
Szkoła Podstawowa w Skowarczu w po raz pierwszy wzięła udział w akcji charytatywnej polegającej na zaangażowaniu uczniów do zbiórki przyborów szkolnych, które zostały przekazane rówieśnikom zza wschodniej granicy oraz na poszerzaniu wiedzy w zakresie funkcjonowania polskiego szkolnictwa na terenie Kresów Wschodnich. Cieszy fakt, iż akcję włączyli się uczniowie całej społeczności szkolnej oraz Rodzice, którym serdecznie dziękuję. Mam również nadzieję, iż ten symboliczny gest, który wspólnie okazaliśmy, bedzie miał nie tylko symboliczny wymiar, lecz wpłynie na poprawę jakości edukacji w placówkach oświatowych na poza granicami naszego państwa. Zebrane przybory szkolne świadczą o tym, iż nasza szkoła nie jest obojętna na potrzeby innych oraz potrafi razem dzielić się dobrem, bo przecież każdy gest nawet najdrobniejszy może zmienić czyjś świat.
Joanna Gołąbek – szkolny koordynator akcji

Może zainteresują Cię także ...